Tato sekce webových stránek obsahuje nabídku alkoholických nápojů, pro vstup musíte být starší 18cti let.
Ještě mi nebylo 18 let Je mi více než 18 let

San Fabiano CalcinaiaSan Fabiano Calcinaia se nachází v kopcích prestižní Chianti krajiny . Rozkládá se na 165 hektarech a skládá se ze dvou samostatných jader: 
první, v obci Poggibonsi , s kancelářemi, sklepem a velkou částí vinic. Druhá v obci Castellina in Chianti zahrnuje agroturistický komplex a zbývajících 25% vinic.
Guido Serio a jeho manželka Isa přijeli do San Fabiana v roce 1983, se okamžitě zavázali k investicím zaměřeným na výrobu kvalitních vín , renovaci vinic, vinařstvía stárnutí , vytváření profesionálního a motivovaného personálu .
Dnes San Fabiano Calcinaia produkuje kvalitní vína získaná výhradně z hroznů z vlastních vinic , distribuovaná a oceňovaná po celém světě. Konverze na ekologické , která začala v roce 2009 a který zahrnoval  celou produkci, je posledním krokem při výběru firmy, která spojuje kvalitu a udržitelnost .
Na farmě jsou vily a apartmány s bazénem zrekonstruovaným a zařízeným v toskánském stylu, kde můžete strávit příjemné chvíle odpočinku v klidu toskánské krajiny.Barva vína
Země původu
Obsah zb. cukru
Odrůda
 

červené víno

Objem
0,75 l
Obsah zb. cukru
suché
Skladem 12ks
333,00 Kč
ks
   Exkluzivní vinařství

Vína v našem e-shopu pro vás osobně vybírám a degustuji, aby byla zaručena nejvyšší kvalita. Nabídku pravidelně aktualizuji o poctivá vína z vinic z Moravy a celého světa a zaměřuji se pouze na ověřená, kvalitní vinařství. Věřím, že si tu vyberete to pravé víno pro Vás.

Váš Stanislav Hrabal.Přihlašte se do našeho newsletteru ať Vám neunikne žádná novinka nebo akce...E-SHOP SOMMELIER
Stanislav Hrabal

Dominik Hrabal