Moje vinotéka

Klub vinařských nadšenců


Moje vinotéka – to je klub vinařských nadšenců, současných i budoucích expertů, znalců, obdivovatelů a milovníků krásného vína z Velkých Bílovic a dalších vinařských oblastí z celého světa. Stačí se jen přihlásit. Budeme Vám posílat náš elektronický časopis o světě vína. Budete nakupovat celý náš sortiment se slevou. A hlavně – stanete se součástí unikátního on-line vzdělávacího programu, který Vám pomůže vyznat se ve víně jako opravdový odborník. Stanete se mistry degustací, odborníky na párování vína a pokrmů, budete se skvěle orientovat ve vinařské etiketě.
Co Vás v klubu vinařských nadšenců čeká?

  • On-line vzdělávací programy pro všechny
  • Speciální on-line vinařské kurzy pro ženy
  • Sady pro soukromou degustaci
  • Zážitkové exkurze do vinařství
  • Testovací a výukové balíčky
  • Slevy na sortiment e-shopu Pelvins
Staňte se členem klubu Moje vinotéka právě teď!

Kdo se může stát členem?

Členem programu Moje vinotéka se může stát kterýkoli milovník vína a přítel značky Pelvins. Vstup do programu není nijak omezen úrovní vinařských znalostí, ani nijak jinak omezen, jedinou výjimkou je zákonná věková hranice 18 let. Vždyť víno je – kromě nápoje bohů – také alkoholický nápoj, proto nám odpusťte toto jediné omezení pro vstup do programu.

Jak se do programu přihlásit?

Přihlásit se do programu Moje vinotéka je možné na těchto webových stránkách pomocí vstupního formuláře. Pro potvrzení vstupu je nutné zadat alespoň Vaši e-mailovou adresu. Pro plné využití možností programu doporučujeme zadat také poštovní adresu. Vždyť jak jinak byste si mohli objednávat víno či jiné produkty? K plnému členství Vám však skutečně stačí pouhé zadání e-mailu, další kontaktní údaje od Vás nebudeme vyžadovat.

Co mi členství v programu umožní?

Členství v programu Moje vinotéka Vám umožní využívat všech výhod, možností a slev, které jsou pro členy připraveny. Členové programu budou zváni na klubové akce, bude jim zasílán klubový elektronický časopis, budou moci získat nové produkty dřív, než přijdou do běžné distribuce apod. Samozřejmostí jsou také slevy na všechny produkty značky Pelvins a další produkty a služby dostupné v našem e-shopu.

Když budu chtít, mohu z programu vystoupit?

Členství v programu Moje vinotéka je bezplatné, není nijak omezeno, ani limitováno žádnými nákupy či jinými aktivitami. V případě, že Vás však přestane členství v programu bavit, stačí buď nedělat vůbec nic a zapomenout na své členství, nebo – trváte-li na tom – napsat nám, nebo zavolat. Bude-li to Vaše přání, vyřadíme Vás z databáze a tím ukončíme Vaše členství.

Přihlašte se do našeho newsletteru ať Vám neunikne žádná novinka nebo akce...E-SHOP SOMMELIER
Stanislav Hrabal

Dominik Hrabal