Powered by Smartsupp

Slípka Tour Velké Bílovice 2023 - již za chvíli!

SLÍPKA TOUR 2023 unikátně spojuje skvělá suchá vína a špičková jídla

Dopřejte si gurmánský zážitek se špičkovými, výhradně suchými víny a delikátními pokrmy od šéfkuchařů zvučných jmen. Stačí přijet do Velkých Bílovic na SLÍPKA TOUR 2023. 

Akce na tuzemské poměry ojediněle spojuje oblíbené putování po vinných sklepech se dvěma zastávkami na párování skvělých vín a originálních cuvée a jídel. Šéfkuchaře znáte ze soutěže MASTERCHEF: Miroslav Kalina, Marek Raditsch, Marek Fichtner a Ladislav Douša. Profesionální dojem snoubení umocní perfektní servis ve dvou příjemných party stanech. Akce se koná v sobotu 2. září, předprodej vstupenek začal 2. května.

Co vás na SLÍPKA TOUR 2023 čeká a nemine?

1. Vstupenky jsou k zakoupení od 2. května pouze v předprodeji a jen on-line, a to i v den konání akce. Ani přímo na akci se fyzicky nikde prodávat NEBUDOU! Kupte si ji klidně teď hned, protože jich je omezené množství, přesně 1.200. Pokud se vyprodají dřív, tak máte smůlu.

2. Vstupenku nejde vrátit, ale je přenosná. Bez ní vám nenalejí, ani vám nevydají jídlo.

3. V den akce u vybraného vinaře elektronickou vstupenku předložíte vytisknutou nebo v mobilu a dostanete vše, co potřebujete k příjemnému putování po sklepech a návštěvě 2 party stanů, kde se podává jídlo. V ceně vstupenky je neomezená konzumace vín ve 46 otevřených sklepech, dvě jídla v top kvalitě spárovaná s bílovickými víny a kupony za 600 kč na odběr vín. Plus sklenička, nosička, katalog, tužka a mapka.

4. Na vstupence najdete údaj, do kterého stanu a odkdy dokdy si zajdete na oběd a do kterého na večeři. Počítejte s tím, že hlad bude mít ve stejnou chvíli jako vy víc lidí a můžete na jídlo pár minut čekat. Chcete přece dokonalé jídlo ve správné teplotě a ukázkový servis? Myslete na to, až budete netrpělivě podupávat. Proto přijďte raději s nalitou skleničkou.

5. Zatímco oběd je výhradně servírovaný, večeři si můžete sníst buď s obsluhou ve stanu, nebo si odnesete balíček a jídlo si dáte, až budete mít hlad a chuť. A na čem si v letošním roce pochutnáte?

OBĚD: Slípka na víně s křupavým konfitem, škvarkovým knedlíčkem a pečenou kořenovou zeleninou

VEČEŘE: Bramborová placka provoněná bylinkami s trhaným vepřovým masem, cibulovou marmeládou a křenovým krémem s hrubozrnnou hořčicí s řeřichou

6. Kupony můžete utratit u libovolného vinaře hned v sobotu, kdy se akce koná, nebo v neděli 3. září od 9 do 12 hodin.

7. Kromě nafasované mapky vám orientaci mezi sklepy usnadní naše apka, kterou si bezplatně stáhněte. Nejdřív to půjde asi 2 dny před akcí.

9. Kyvadlová doprava jezdit nebude, musíte hezky po svých. Nebojte, to zvládnete!

10. Včas se poohlédněte po ubytování, protože nejbližší penziony a hotely jsou vybukované coby dup.

12. Více info najdete v otázkách a odpovědích.