Tato sekce webových stránek obsahuje nabídku alkoholických nápojů, pro vstup musíte být starší 18cti let.
Ještě mi nebylo 18 let Je mi více než 18 let

Giró Ribot CAVA brut D.O. 0,75l Španělsko

Doprava zdarma po celé ČR od 2 000,00 Kč
Vaše cena 313,00 Kč
Není dostupné

 
Metoda Champagne - druhotné kvašení v láhvi
 
Křišťálově jasná zelenkavá barva se zlatými odlesky. Vůně lučních květin přechází do krásného ovocného aroma. Svěží s příjemnou kyselinkou a jemným květinovým podtónem. Dlouhotrvající závěr
 
Aperitiv
Zobrazit podrobnosti
Výrobce:
Kategorie:

Objem:
0,75 l
Obsah zb. cukru:
suché
Obsah alkoholu:
12 % obj.
Země původu:
Španělsko
Alergeny:
Oxid siřičitý
Dovozce:
PELVINS s.r.o.
Prodejce:
PELVINS s.r.o.
Chráněné označení:
Víno s CHOP
 

Giró RibotGiró Ribot je mezinárodně uznávaný rodinný sklep, který leží v samém srdci oblasti D.O. Penedés. Tato krásná oblast Katalánska, na půli cesty mezi Barcelonou a Tarragonou, je na jihu ohraničena Středozemním mořem a na severu velkolepým a pozoruhodným masivem Montserrat. Zde se nachází opravdový přírodní ráj, plný svědectví o dlouhé a vznešené historické tradici tohoto místa. Klimatické a topografické podmínky vytvořily ideální prostředí pro pěstování vinné révy té nejvyšší kvality. Mohutná hmota pohoří Montserrat chrání region před studenými severními větry, blízkost moře zajišťuje stabilní teplotu a přirozenou vlhkost v ovzduší. Zimy jsou mírné, léta pak příjemně teplá, s občasným deštěm.
V roce 1990 se spojily s renomovanou skupinou Remy Cointreau, která působí především v oblasti kvalitních destilátů a vína z regionu Champagne. Toto přirozené sloučení výrazně napomohlo vzniku jedinečných šumivých vín Cava, tak tradičních v Penedèsu.
V roce 2000 rodina Giró Ribot koupila většinový podíly společnosti Remy Cointreau a převzala tak plnou kontrolu nad vinařstvím.

Každodenní pečlivá práce ve vinicích a následná perfektní péče ve sklepě zaručuje vysokou kvalitu šumivé Cavy. Podle zákona musí vína zrát minimálně 9 měsíců, ale Cava Giró Ribot leží v lahvích na kvasinkách 18 – 48 měsíců. Zde získává svou eleganci, jemné dlouhé perlení, harmonii a neopakovatelné chuťové vjemy.

Dále nabízíme

 Exkluzivní vinařství

Vína v našem e-shopu pro vás osobně vybírám a degustuji, aby byla zaručena nejvyšší kvalita. Nabídku pravidelně aktualizuji o poctivá vína z vinic z Moravy a celého světa a zaměřuji se pouze na ověřená, kvalitní vinařství. Věřím, že si tu vyberete to pravé víno pro Vás.

Váš Stanislav Hrabal.Přihlašte se do našeho newsletteru ať Vám neunikne žádná novinka nebo akce...E-SHOP SOMMELIER
Stanislav Hrabal

Dominik Hrabal